Допоможіть будьласка!написати розповідь про краплинку з таким початком...Йшов рясний дощ.Краплинки радісно кружляли в таночку.Раділи,співали пісню дощову.Сіла одна Крапелька на листок калини.Та раптом побачила маленьку тендітну...

Допоможіть будьласка!написати розповідь про краплинку з таким початком...Йшов рясний дощ.Краплинки радісно кружляли в таночку.Раділи,співали пісню дощову.Сіла одна Крапелька на листок калини.Та раптом побачила маленьку тендітну Липку з прив`ялим листям...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Краплина сіла на листок липки.І деревце ожило,зазеленіло,розпустило нові листочки.Зраділа липка,що краплинка спустилася саме на неї.І вона стала красивою.І повітря пахло липовим цвітом.