допоможіть буть ласка 10 складнопідрядних речень. 5 з яких залежить від усього речення і 5 які залежать від одного

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Світило сонце, розкидаючи свої промінці по світу. Ми знали, що він здержить свою обіцянку. Віяв вітер, зриваючи листки з дерева. Дмитро розповідав, як він мандрував по Дніпру. Я радий, що ви зустріли мене. ( речення які залежать від одного)