Допоможіть добрати до поданих слів антонім і синонім (РІДНИЙ, ДАЛЕКИЙ, ЗЛИЙ, ВЕСЕЛИТИСЯ, БИТИСЬ, МАЛИЙ)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рідний синонім - близкий антонім - чужий;далекий антонім - близький синонім не знаю;злий - добрий не знаю синонім;веселитися гратися антонім - нудьгувати;битись сваритись антонім миритись;малий низький антонім великий.
Гость
                                антонім                 синонім РІДНИЙ-                   чужий                   близький  ДАЛЕКИЙ-             близький               недосяжний  ЗЛИЙ-                     добрий                 лихий  ВЕСЕЛИТИСЯ-         сумувати             розважатися   БИТИСЬ-                миритись               чубатись,боротись  МАЛИЙ-                  великий                 низький