Допоможіть доповнити вирази:  М.Стельмах "....навчися гарно й привітно ставитися до людей".                                                                                                                                   Б.Соя...

Допоможіть доповнити вирази:  М.Стельмах "....навчися гарно й привітно ставитися до людей".                                                                                                                                   Б.Соя..".....болі минають з часом.Перемелеться, пройде все".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можливо так Потрібно .навчися гарно й привітно ставитися до людей".                                             ."Душевні болі минають з часом.Перемелеться, пройде все"
Гость
1) друже....и так дальше.. 2)Сильнi или великi...)