Допоможіть дуже потрібно дібрати до слів спільнокореневі слова щоб відбулося чергування голосних звуків у таких словах водопій дохід кінь камінь літ мій устрій ніч певність радість виселок осінь дім гора канів київ фастів харьк...

Допоможіть дуже потрібно дібрати до слів спільнокореневі слова щоб відбулося чергування голосних звуків у таких словах водопій дохід кінь камінь літ мій устрій ніч певність радість виселок осінь дім гора канів київ фастів харьків чернігів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Водопій - водопОю, дохід - дохОду, кінь - кОня, камінь - камЕня, літ - лЕти, мій - мОго, устрій - устрОю, ніч - нОчі, певність - певНого, радість - радОсті, виселок - сІл, осінь - осЕні, дім - дОму, гора - гІр, Канів - КанЕва, Київ - КиЄва, Фастів - ФастОва, Харків - ХаркОва, Чернігів - ЧернігОва