Допоможіть, дуже потрібно!!відредагуйте речення, усунувши засоби немилозвучності:1)в небесних просторах, що живуть в самотнім тільки для себе, вікують спокій і тиша2)це специфіка  праці в цьому цеху

Допоможіть, дуже потрібно!! відредагуйте речення, усунувши засоби немилозвучності: 1)в небесних просторах, що живуть в самотнім тільки для себе, вікують спокій і тиша 2)це специфіка  праці в цьому цеху
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Небесні простори живуть саматніми тільки для сеье вікують спокій і тиша.     2)В цьому цеху специфіка праці.