Допоможіть !!!!! Літак летів на північ до місця призначення , розташованого на відстані 300 км від вихідної точки . Під час усього рейсу із заходу був сильний вітер зі швидкістю 40км\год . З якою швидкістю відносно повітря леті...

Допоможіть !!!!! Літак летів на північ до місця призначення , розташованого на відстані 300 км від вихідної точки . Під час усього рейсу із заходу був сильний вітер зі швидкістю 40км\год . З якою швидкістю відносно повітря летів літак , якщо рейс тривав 1 годину ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(V-V1)t=S=(V-40)t(V-40)=300V=260км/час