Допоможіть мені будь-ласка! Дуже треба 3 клас.На ділянці посадили 80 кг картоплі,пшениці посіяли в 5 раз менше,ніж посадили картоплі,а кукурудзи посіяли у 8 раз менше,ніж посадили картоплі й посіяли пшениці разом.Скількикукуруд...

Допоможіть мені будь-ласка! Дуже треба 3 клас. На ділянці посадили 80 кг картоплі,пшениці посіяли в 5 раз менше,ніж посадили картоплі,а  кукурудзи посіяли у 8 раз менше,ніж посадили картоплі й посіяли пшениці разом.Скільки кукурудзи посіяли на ділянці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пшениця: 80 \ 5 = 16 кукурудза: 80+16=95                  96 \ 8 = 12