Допоможіть мені. Складіть рівняння реакцій за поданою схемою: пропанова кислота- больше а-хлоропропанова кислота- больше а-амінопропанова кислота - больше хлорид а-амінопропанової кислоти- больше а-амінопропанової кислоти

Допоможіть мені. Складіть рівняння реакцій за поданою схемою: пропанова кислота->а-хлоропропанова кислота->а-амінопропанова кислота ->хлорид а-амінопропанової кислоти->а-амінопропанової кислоти
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
C2H5COOH+Cl2=CH2ClCOOH+HCl CH2ClCOOH+NH3=CH2NH2COOH+HCl NH2CH2COOH+HCl=[NH3CH2COOH]Cl [NH3CH2COOH]CL+NaOH=NH2CH2COOH+H2O+NaCl