Допоможіть мені скласти гумореску без допомоги Інтернету. Дуже потрібно на 17.05.2016

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Медсестра застерігає Медсестра застерігає Учнів саме так: – Небезпечно цілувати Кішок та собак! Щоб хворобу інфекційну Хтось не перейняв!.. Раптом хлопчик із¬-за парти Руку підійняв. – А у нашої сусідки Був здоровий дог. Так його зацілувала, Що від сказу здох!