Допоможіть мені скласти речення з такими словами ( Волинь,Карпати,Вінниця,Ламанш,Лондон).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Волинь-історична частина нашої країни,що знаходиться на заході Наймиліші краєвиди ви знайдете га вершинах Карпат Повертаючись з Києва,відвідайте Вінницю Хвилювання охопило мене, коли ми перелітали через протоку Ламанш Культурна столиця старої Англії гостинно запрошує до себе