Напишите мини рассказ на тему:спорт турлеринен жарыстар сайыстар . На Казахсом языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен спортпен шұғылданғанды жаксы көремін . Спорт түрлері өте көп . Мысалы : тейквандо , жеңіл атлетика , волейбол , баскетбол , футбол , курес т.б. Мен бұлардың ішінен ең жақсы көретінім : волейбол . Мен волейболмен айналысканыма көп болған жоқ , бырақ маған волейбол қатты ұнайды.