ДОПОМОЖІТЬ НАПИСАТИ КОРОТКУ УМОВУ Коневі на добу дають 16 кг сіна, буряків у 2 рази меньше, ніж сіна, а вівса- у 4 рази більше, ніж буряків. Скільки кілограмів вівса дають коневі на добу? Скільки всього кілограмів кормів дають ...

ДОПОМОЖІТЬ НАПИСАТИ КОРОТКУ УМОВУ Коневі на добу дають 16 кг сіна, буряків у 2 рази меньше, ніж сіна, а вівса- у 4 рази більше, ніж буряків. Скільки кілограмів вівса дають коневі на добу? Скільки всього кілограмів кормів дають коневі на добу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)16:2=8(кг)свеклы дают коню в сутки. 2)8*4=32(кг)овса дают коню. 3)16+8+32=56(кг)дают всего корма коню в сутки. Ответ:56кг дают всего корма коню в сутки.