Допоможіть написати невеликий твір у публіцистиічному стилі на тему » Скарби рід?

Допоможіть написати невеликий твір у публіцистиічному стилі на тему » Скарби рід??ого краю», використовуючи дієслова у формі 2-ї особи однини теперішнього часу. Скористайтеся словами: гордишся,усвідомлюєш,знаєш,бачиш,радієш,розумієш,відчуваєш,спостерігаєш,вивчаєш,надієшся,милуєшся,збагачуєшся,розвиваєшся.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я i ти i ми всiгордимося своею батькiвщиною . i ти знаэш,радiэш що наша земля багата. ти не один раз спостерiгаэш як збагачуэться наша земля. ти вивчаэш,i тим збагачуэш свiй розум. Ось така загадкова наша земля.