Допоможіть написати розповідь як має відбуватися новорічне свято? вставити діалог прошу дуже треба даю 20 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Новорічні свята у нашій родині відбуваються дуже весело.Ми всі разом прикрашаемо ялинку,готуємо новорічну вечерю.Іноді ходимо в гості або до нас прихоять у гості.От і зараз до мене прийшли мої друзі. -Яка гарна ялинка!-сказала з захватом Оля. -Твоя правда.-зауважив ії брат Андрій. -Дякую.Я ії сама прикрашала. -Що будемо робити?!-спитав Андрій. -Андрійко,давай подивимося фільм „Один вдома“? -Гарна ідея.-Оля. -От і добре.Ви йдіть мийте руки та знімайте верхній одяг,а я тим часом піду налаштую комп'ютер,щоб ми з вами дивилися фільм у якосному зображенні.