Допоможіть написати. твір 12 речень про своє місто на англійській мові

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live in town ____ . It is a wonderfull place , where I born and live . ____ is very nice town . It is a wonderful place where everyone can make friends. I live on the street _______. I have got a lot of friends here . I love my town a lot . I think , this is best place at the world . ( посмотри наличие ошибок )