Допоможіть написати твір на тему:"Як я провів весняні канікул." На канікулах я був дома,ні куди не їздив.Будь-ласочка допоможіть!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я гуляв на вулиці з друзями,грав нв комп'ютері,иноди дивився телевізор.Я добре провив весняні канікули!
Гость
Мої весняні канікули Я на весняних канікулах грав з друзями. Допомагав я мамі вдома по домашніх справам , а татові допомагав ремонтувати старий стілець. Я добре провів свої весняні канікули!