Допоможіть написати твір роздум на тему " Прекрасна Ассоль" за казкою-феєрійєю О.Гріна "Пурпурові вітрила"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ассоль- яке гарне и им'я!Одразу виникає відчуття ,що це нота в пісні!Бездоганної пісні! Ассоль- дівчинка, героїня твору"Пурпурові вітрила".Автор твору хотів цим твором показати що треба своїми руками будувати щастя своє! Прекрасна Ассоль народилася в гарній,заможній сім'ї!Але на жаль її мати померла і вона залишилася з батьком!Грошей стало замало і їм довелося продавати дерев'яні іграшки,які робив батько Ассоль!Одного разу він відправив Ассоль продавати ті самі іграшки!Вона йшла та вронила один кораблик у воду, але він не потонув,а поплив і вона закріпилась! До неї підійшов чарівник та сказав їй-"До тебе прийде принц та забере до себе, але на короблі з пурпуровий вітрилами".Вона не могла навіть уявити, що таке може здійснитися!Але вірила вона до останнього! Усі вважали її божевільною, але вона не звертала увагу на їх слова! Так і вийшло!Прийшов до неї принц на кораблі з пурпуровий вітрилами та забрав її до себе! Мораль мого оповідання, що треба вірити в чудо та воно здійсниться!Вірити та само,як вірила Ассоль!!!