Допоможіть написати ТВІР У житті багатьох молодих людей рано чи пізно настає пора, коли вони покидають родинне гніздо і починають самостійно будувати свою нову родину. А є такі, що живуть з батьками до останнього дня. Щоправда,...

Допоможіть написати ТВІР У житті багатьох молодих людей рано чи пізно настає пора, коли вони покидають родинне гніздо і починають самостійно будувати свою нову родину. А є такі, що живуть з батьками до останнього дня. Щоправда, не завжди в злагоді. Який же варіант кращий?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку краще жити самостійно . Але звичайно не забувати про свою родину .Не кожна людина має можливість жити самостійно по тій чи іншій причині .