Допоможіть написати умову задачі. Велосипедист їхав зі швидкістю 15км/год і проїхав відстань 30км.Яку відстань проїде вершник,якщо його швидкість 42км/год,а час в дорозі вони провели однаковий? Рішення знаю,а от умову як написа...
Допоможіть написати умову задачі.
Велосипедист їхав зі швидкістю 15км/год і проїхав відстань 30км.Яку відстань проїде вершник,якщо його швидкість 42км/год,а час в дорозі вони провели однаковий?
Рішення знаю,а от умову як написати- не знаю!Той варіант який я написала вчитель перекреслела.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
V вел. - 15 км/год
S вел. - 30 км
T вел. - ? год \
однаковий
T верш. - ? год /
V верш. - 42 км/год
S верш.- ? км
T - это время
V - это скорость
S - это расстояния (которое проехал или которое нужно узнать)