ДОПОМОЖІТЬ Осьовим перерізом циліндра є квадрат а діагональ якого дорівнює 4№2 с

ДОПОМОЖІТЬ Осьовим перерізом циліндра є квадрат а діагональ якого дорівнює 4№2 см. Обчислити довжину основи циліндра.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РЕШЕНИЕ Диагональ квадрата = 4√2 - сторона квадрата = 2  ( c² = 2*a² = 8     a²= 4   a = 2) -  Сторона квадрата - это диаметр цилиндра ( и высота) Площадь основания по формуле S = 1/4*π*D² = 1/4*4*π = π - ОТВЕТ