Допоможіть. Печево у 8 коробок по 5 кг у кожну, а зефір _ у коробки по 4 кг в кожну. Коробки із зефіром важать у 2 рази менше, ніж коробки з печевом. Скільки коробок знадобилося, щоб розкласти зефір?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай коробок для зефіру було х шт.Тоді отримуємо рівняння 2*(4*х) = 5*8 8х = 40 х = 5 Відповідь: Знадобиться 5 коробок, щоб розкласти зефір