ДОПОМОЖІТЬ ПЕРЕКЛАСТИ ТЕКСТ,ХОЧУ ЗВІРИТИ ЧИ Я ПЕКЛАЛА ПРАВИЛЬНО: Вчора була неділя.Я покинулася в 9.00.вмилася,почистила зуби,поснідала.Тоді пішла гуляти з братом та сестрою.Нам було весело.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yesterday was Sunday. I got up at 9.00 am washed, cleaned teeth , had breakfast . Then went for a walk with brother and sister. We had fun.