ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОСТАВТЕ ВСІ РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ ТАМ ДЕ ПОТРІБНО!!!!!! Перш за все щоб реалізувати свою ідею мені потрібно вміти донести інформацію до людей так щоб вони мене зрозумі...
ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ПОСТАВТЕ ВСІ РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ ТАМ ДЕ ПОТРІБНО!!!!!!
Перш за все щоб реалізувати свою ідею мені потрібно вміти донести інформацію до людей так щоб вони мене зрозуміли і підтримали мій задум.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перш за все, щоб реалізувати свою ідею, мені потрібно вміти донести інформацію до людей так, щоб вони мене зрозуміли і підтримали мій задум.