Допоможіть! Потрібно порівняти такі значення іноземець-особа без громадянства-громадянин.Бажано не дуже коротко,і не велике.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іноземець- особа яка перебуває законно в іншій країні. Особа без громадянства - особа яка не є громадянином в жодній із держав. Громадянин - особа, що є законно зареєстрована в якісь державі