Допоможіть потрібно речення доповнити епітетами …листя на дереві шелестіло мовб
Допоможіть потрібно речення доповнити епітетами …листя на дереві шелестіло мовби… …бруньки переливались на… сонці ніби… У..небі з’явилась… веселка як… …скрипка грала наче… З дерев опадало… листя неначе…
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багряне листя на дереві шелестіло мовби сонячны промынчики. Березові бруньки переливались на яскравому сонці ніби бурульки. У літньому небі з’явилась красива веселка, якрізнокольорове листя. Гармонійна скрипка грала наче пташка . З дерев опадало жовте листя неначе зорепад.