Допоможіть! Потрібно знайти евфонічні помилки (помилки милозвучності) та виправити їх. 1. Діти повертались з школи додому повз залізничну колію. 2. Мій брат сьогодні залишивсь дома. 3. Надходив вечір, йшов сильний дощ, з моря п...

Допоможіть! Потрібно знайти евфонічні помилки (помилки милозвучності) та виправити їх. 1. Діти повертались з школи додому повз залізничну колію. 2. Мій брат сьогодні залишивсь дома. 3. Надходив вечір, йшов сильний дощ, з моря поривчасто дув вітер. 4. В повітрі уже пахло весною. 5. В дорогу потрібно йому узять з собою багато різних речей. 6. На нашому столі лежить купа паперу. 7. Олена подала заяву ректору університету Данченку Петру Павловичу. 8. З дерева в траву упало рум’яне яблуко. 9. Жито, пшениця і овес – все разом поспіло. 10. В усіх суспільних сферах сучасного життя простежується утверд- ження виразно індивідуалізованого мовлення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Діти поверталися зі школи повз залізничну колію  2.Мій брат сьогодні залишився дома  3. Надходив вечір, йшов сильний дощ, із моря поривчасто дув вітер. 4. У повітрі уже пахло весною. 5. У дорогу потрібно йому взять з собою багато різних речей.