Допоможить придумати твір на тему "якби птахи і звіри могли розмовляти "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якби птахи і звірі, Уміли в розмовляти, То з вовком я напевно б, Пішов у ліс гуляти, А з песиком я хочу, Авжеж попити чаю, А я б людьми б Не розмовляв, А з мавпою б гуляв, А з котиком що буде? Він нас то не забуде! Коли б всі звірі розмовляли, Людей з святами не вітали!