Допоможіть пж Твір "Дорогою ціною" Дати відповіді на питання 1)Яких труднощів зазнали втікачі,вибираючись з провалля? 2)Чим Яким намагався допомогти? 3)Де Соломія здобула води? 4)Що вирішила зробити Соломія,відчувши безвихідні...

Допоможіть пж Твір "Дорогою ціною" Дати відповіді на питання 1)Яких труднощів зазнали втікачі,вибираючись з провалля? 2)Чим Яким намагався допомогти? 3)Де Соломія здобула води? 4)Що вирішила зробити Соломія,відчувши безвихідність в плавнях? 5)Як поводить себе Остап при появі вовка? 6)Як бориться Соломія за життя Остапа? 7)Якої думки дійшов Остап,спостерігаючи за життя циган? 8)За яких обставин Соломія зустрілася з котигорошком?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Їх хотіли спіймати . 2.Він допоміг їм розробити план.(«Мельників план був дуже простий: зв’язати невеличкий пліт, аби міг здержати двох людей,— і в темну ніч, ховаючись од козаків, переплисти у плавні. А там уже небезпечно) 3.Переховуючись у плавнях Соломія спробувала викопати рукою ямку і таким чином здобула  води. 4. Вона думала :«Чи не краще б лишити тут Остапа — вона ж йому однаково нічим не годна запомогти — та самій метнутися й пошукати виходу? Так було б певніше й скоріше… 5.Остап зачерпнув пригоршнею води і бризнув на вовка. Бризки долетіли до його морди, кілька з них впало на неї. Вовк вискалив зуби і осів на задні лапи, але не одходив 6.- 7- 8.Вони зустрілись на базарі .    Все що знаю(