Допоможіть развязати задачу ! Тьом сестрам - Діані, Тетяні та Маряні разом 37 років. Діана на 6 років старша, а Тетяна на 2 роки молодша, ніж Маряна. Скільки років кожній з дівчат.
Допоможіть развязати задачу ! Тьом сестрам - Діані, Тетяні та Маряні разом 37 років. Діана на 6 років старша, а Тетяна на 2 роки молодша, ніж Маряна.
Скільки років кожній з дівчат.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марьяне х лет,Татьяне (х-2) ,Диане( х+6),тогда получим уравнение х+х-2+х+6=37,3х=33,х=11.11лет- Марьяне,11-2=9лет-Татьяне,11+6=17лет-Диане,делаем проверку: 11+9+17=37,значит решили правильно. Надеюсь, что все понятно.