Допоможіть розібрати речення, будь ласка! Ось як я розбиралася одне з речень схоже щось: Сонце ( підмет) відбилося (присудок) вище (обставина) і пригрівало (присудок). (Розповідей, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне...

Допоможіть розібрати речення, будь ласка! Ось як я розбиралася одне з речень схоже щось: Сонце ( підмет) відбилося (присудок) вище (обставина) і пригрівало (присудок). (Розповідей, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне) Ось так зробити це речення: У лиху годину розпізнає вірну людину.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У лиху (означення) годину (додаток) розпізнає (присудок) вірну (означення) людину (додаток). Розповідне, неокличне, односкладне, непоширене, неповне.