Допоможіть розібрати за будовою такі слова :бруднити , взаємодопомога,двійка , яскраво-білий , якнайбільше

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бруд (корінь) -ни (суфікс) -ти (інфінітивний суфікс) взаєм (корінь) - о (інтерфікс) - допомог (корінь) -а (закінчення) дв (корінь) - ійк (суфікс) -а ( закінчення) яскрав (корінь)-о (інтерфікс / єднальна голосна) - біл (корінь) -ий (закінчення) як (префікс) -най (префікс)-більш (корінь)-е (закінчення)