Допоможіть розвязать задачу.Два туристи розповідали один одному про своі походи пішки.Один сказав, що пройшов 80км за 4дні дуже складною дорогою, а другий розповів, що його рекорд - 120 км за 6днів. хто з них рухався швидше.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
80÷4=20 (км)-за 1дн. 1турист 120÷6=20 (км)-за 1дн. 2турист В-дь: туристи рухались з однаковою швидкістю.