Допоможіть розв`язати логічну задачу: У Рити було 4 яблука.Половину вона віддала подрузі,а потім з"їла 3 яблука.Як таке можебути?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ось так : у Рити було 4 яблука половину вона віддала подрузі значить 2 яблука у Рити 2 яблука у подруги Рита з'їла 2 своїх яблука а подруга віддала своє 1 і Рита з'їла його