Допоможіть розв'язати задачу 5 класс (((((((9999ЕТО СРОЧНО НАДО))))) по темі: ЩО ТЕКЕ ДЕСЯТКОВИЙ ДРІБ. ПОРІВНЯННЯ ДЕСЯТКОВИХ ДРОБІВ Умова: Запишіть усі десяткові дроби, ціла частина яких дорівнює 6, а дробова частина містить т...

Допоможіть розв'язати задачу 5 класс (((((((9999ЕТО СРОЧНО НАДО))))) по темі: ЩО ТЕКЕ ДЕСЯТКОВИЙ ДРІБ. ПОРІВНЯННЯ ДЕСЯТКОВИХ ДРОБІВ Умова: Запишіть усі десяткові дроби, ціла частина яких дорівнює 6, а дробова частина містить три десяткові знаки,записані цифрами 7 і 8. Заишіть ці дроби в порядку їх спадання.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6,887 6,878 6,877 6,788 6,787 6,778