Допоможіть розв*язати задачу. Автомобіль рухався 0,5год зі швидкістю 10м/с. Який шлях він проїхав?
Допоможіть розв*язати задачу.
Автомобіль рухався 0,5год зі швидкістю 10м/с. Який шлях він проїхав?
Ответ(ы) на вопрос:
t=0.5*3600=1800 c v=10 м/с s=?s=v*t=10*1800=18000 м (18 км)==========================
Не нашли ответ?
Похожие вопросы