Допоможіть розвязати задачу До сільської ради звернулася Д. із заявою про надання у приватну власність присадибної земельної ділянки площею 0, 25 га, яка раніше була у неї в користуванні. Сільська рада прийняла відповідне рішен...

Допоможіть розвязати задачу До сільської ради звернулася Д. із заявою про надання у приватну власність присадибної земельної ділянки площею 0, 25 га, яка раніше була у неї в користуванні. Сільська рада прийняла відповідне рішення про приватизацію земельної ділянки, землевпорядні органи відвели на місцевості значну ділянку. Після смерті Д. її син як спадкоємець звернувся до нотаріуса з проханням видати свідоцтво про спадщину на вказану земельну ділянку. Нотаріус відмовив у вчиненні такої дії, вважаючи спадкоємця не належним власником означеної земельної ділянки. Проаналізуйте правомірність дії нотаріуса.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
неправомернын действия нотариуса. как наследник, сын должен получить в наследство участие земли