Допоможіть розв'язати задачу!!! Коли до столу масою 80 кг прикласти зусилля 100Н паралельно підлозі , він залишається нерухомим. Яку додаткову силу необхідно прикласти щоб зрушити стіл якщо сила тертя спокою стола на підлозі ст...

Допоможіть розв'язати задачу!!! Коли до столу масою 80 кг прикласти зусилля 100Н паралельно підлозі , він залишається нерухомим. Яку додаткову силу необхідно прикласти щоб зрушити стіл якщо сила тертя спокою стола на підлозі становить 0,3 його ваги? Будь ласка терміново , до сьогоднішнього дня!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Когда к столу массой 80 кг приложить усилия 100 Н параллельно полу , он остается неподвижным. Какую дополнительную силу необходимо приложить, чтобы сдвинуть стол если сила трения покоя стола на полу составляет 0,3 его веса? Дано m=80 кг        F1=100 Н     k=0,3    ΔF- ? Fтр=k*P=k*m*g=0,3*80*10=240 Н очевидно что если F1