Допоможіть розвязати задачу з біології:Для того щоб вижити, сірій жабі необхідно з'їдати в день 5 г слимаків - шкідників сільськогосподарських культур. На площі в 1 га мешкає близько 10 жаб. Розрахуйте масу шкідників, яких знищ...

Допоможіть розвязати задачу з біології:Для того щоб вижити, сірій жабі необхідно з'їдати в день 5 г слимаків - шкідників сільськогосподарських культур. На площі в 1 га мешкає близько 10 жаб. Розрахуйте масу шкідників, яких знищать жаби, на невеликому полі площею 10 га за теплу пору року (з травня по кінець вересня - 150 днів).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)5*10=50 2)50*10=500 3)500*150= 75000