Допоможіть розвязати задачу!Відстань між містами А і В дорівнює 520 км.О 8 год ранку із міста А до міста В виїхав автобус зі швидкістю 56 км/год,а об 11 год ранку із міста В до міста А виїхала вантажівка зі швидкістю 32 км/год....

Допоможіть розвязати задачу!Відстань між містами А і В дорівнює 520 км.О 8 год ранку із міста А до міста В виїхав автобус зі швидкістю 56 км/год,а об 11 год ранку із міста В до міста А виїхала вантажівка зі швидкістю 32 км/год.О котрій годині і на якій відстані від міста А автобус і вантажівка зустрінуться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а можно вопрос по каректнее и на русском ?