Допоможіть складіть діалог на тему спор між яблунею й вітром

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Як добре що я можу приносити людям користь -тихо зашумила яблуня -Чим ти можеш им допомогти?-З насмишкою запитав витер -Я приношу їм їжу.-Обурено пробурмотіла яблуня -Ось я у спеку як дуну, усім одразу стає прохолодніше - Яблуня вже хотіла продовжити суперечку, але тут у сад зайшла дівчинка , вона побігла з летаючим змієм, скуштувала смачних яблук і пішла додому -Вибач вітре, я зрозуміла що без тебе і мене небуло б нашого садка. - Я згоден, бо ти даєш смачні яблука, а я прохолоду у спекотний день, один без одного ми не такі вже й сильні.-Погодився вітер