Допоможіть скласти 4 речення з дієсловами на закінчення -шся, -ться)))7 клас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Олег почав вчиться, коли було пізно. Вчителька постійно повторяла: "Ти - не вчишся". Сиділи дві бабусі і говорили:  - Ой не вчаться наші онуки.  Олег йде гордиться, що у ньго дванадцять ппісля школи.  УВАГА !!!! Ці відовіді можуть бути не правильними
Гость
заканчивается, делаетса