Допоможіть скласти 5 речень зі словами: Не зважаючи на, на випадок,за наявністю,в наслідок у супереч,відповідно до,згідно з,з причини,у звязку,крім,за винятком,на відміну від,зокрема,навіть. Потрібно просто 5 речень з любих із ...

Допоможіть скласти 5 речень зі словами: Не зважаючи на, на випадок,за наявністю,в наслідок у супереч,відповідно до,згідно з,з причини,у звязку,крім,за винятком,на відміну від,зокрема,навіть. Потрібно просто 5 речень з любих із цих слів.9 клас
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Не дивлячись на холод і дощ, дівчина була легко одягнена. 2.На випадок контрольної роботи, він повторив всі пройдені теми. 3.При наявності двох і більше граматичних основ, пропозиція стає складним. 4.у наслідок у супереч, ніхто не встиг покататися на гойдалці. 5.По причину відсутності на минулому уроці, вона не виконала домашню роботу.  Начебто правильно написано ..
Гость
Не зважаючи на погану погоду, я пішов на тренування. У зв*язку з дорожньою аварією, я запізнився до школи. За винятком 3 хлопців, всі дуже ввічливо ставляться до старших. В наслідок багатьох причин запустили андройний колайдер. Відповідно до статуту моєї школи, я маю носити шкільну форму. :)