Допоможіть скласти діалог, який би міг відбутися: а) у книгарні, б) у їдальні
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У - УченьБ - БібліотекарУ- Добрий день,чи можна у вас взяти книгу додому?Б - Так можна,скажи своє имя будь-ласка.У- Мене звати (Имя)Б- Так,добре,вибирай книгу.У- Ось,цю будь-ласка.Б- Добре,ти гляди обережно з нею, книга це великий скарб!У- Добре,дякую,до побачення!
Удачи на уроках)
Гость
приві, що будеш купувати?
привіт картоплю з салатом, а ти?
я хо хочу борщу. ходімо разом пообідаймо ща тим столиком
ходімо
шо зараз за урок?
географія мабуть
ти поїв?
так, ати?
теж, дзвоник пішли на урок
пішли