Допоможіть скласти казку про те як щедра горобина підгодовує пташок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу дівчинка знайшла поранену пташку .Це був остайній тиждень осені . У дівчинки була дуже добра душа , вона вирішила забрати пташку додому. Пройшов день , другий  , пташці ставало краще та й краще .     Коли дівчинка пішла в магазин пташка мов промовила :  - Дякую, ти так про мене піклувалась , але мені потрібно летіти!   Тоді ще й було відчинене віконце , пташка вилетіла та й побачила , що на дворі скоро зима. Їй потрібно ще набрати їжі , знайти житло.    І от вона побачила горобину , ніхто не забрав ще її плід. От і пташка вирішила літати туди кожен день і там снідати , обідати , вечеряти.     Одного дня пташці почулось ніби горобина сказала  - Привіт , давай дружити! - Давай , - відповіла пташка ...........