Допоможіть скласти казку як щедра горобина підгодовує пташок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла зима. Всю землю вкрила вона пухнастим , білим снігом. Зажурилися птахи .Чим же їм харчуватися.?   Почали збирати лісову раду .Прилетіла і маленька синичка, яка розповіла , що бачила неподалік  , з-під снігу , червоніли  якісь ягоди на кущі горобини. Зібралися дружно птахи і полетіли до неї, розповіли їй про своє нещастя. Радо зустріла їх горобина , адже рясні ягоди , приртушені снігом  схиляли її гілочки майже до землі. "Пригощайтеся, любі друзі, ягід для всіх вистачить" - сказала  щедра горобина.   З того часу кожної зими  горобина підгодовує пташок.