Допоможіть скласти листа другу на українській або на російській мові.(Справжній лист)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                     Доброго дня, люба подруго(любий друже)!                                              Хочу привітати тебе з наступаючим Новим роком! Нехай здійсняться твої найзаповітніші мрії! Дуже сумую за тими теплими літніми днями, які ми проводили з тобою! Як ходили до лісу, відпочивали біля озера, допомагали моїй бабусі на городі!       Хочу спитати, як там Рекс? Мабуть, уже підріс і не такий кумедний! Як у тебе справи? Що нового? Чи є у вас сніг? У нас снігу було багато, але потеплішало і він розтанув!       Ще трохи, і скоро канікули! Прикро, але приїхати ми не зможемо. Але дуже хотілося б! Пиши, чекаю на відповідь!З найкращими побажання твоя подруга(твій друг)...(ім"я)! дата написання                                                                     підпис