Допоможіть скласти невеличку розповідь на тему " Мій друг", використовуючи прикметники: Ввічливий, чуйний, щирий, добрий, вихований, енергійний, охайний, лагідний, спокійний, кмітливий, дотепний, допитливий, веселий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В мене друг його звати .... Він веселий, енергійний мені з ним ніколи небуває сумно. Мій друг дуже допитливий. Одного разу напередодні його Дня Народження я купив йому подарунок. І почав в мене розпитувати, що я йому подарую і майже мне розколов. Але мій друг найкращий.