Допоможіть скласти речення зі словами : " Доброго ранку", "До зустрічі", Якщо вам не ?

Допоможіть скласти речення зі словами : " Доброго ранку", "До зустрічі", Якщо вам не ??ажко", "Я змушений зробити тобі зауваження", "Я не згодний", "Бажаю щасливого Нового року", "Ще все налагодиться", "Щиро Вам дякую"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Доброго ранку, любий вчителю! -До зузтрiчi- сказав Сергiйко Маринцi. Панi , якщо вам не важко дайте менi стiлець. Ты нарушив правила поведiнки!- я змушений зробити тобi зауваження. Я не згодный з Артемом! Мамо, щасливого Нового року! Все налагодиться, все буде добре! щиро вам дякую за стiлець!