Допоможіть скласти речення зі словами і сполученнями слів "з металу;ліворч;у три поверхи;прочитати;в клітинку; середніх років;" у ролі неузгоджених означень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
з металу роблять авто ливоруч знаходиться моя школа  мой дом маэ больше чем три  поверхи     мени тр еба прочитати казку  я купив зошит у клитинку    у середних роках  я заробив 1 двойку
Гость
Ця труба зроблена з металу.У нас з ліва росте квітник.Наш дім у три поверхи.Мені потрібно прочитати текст.У мене є багато зошитів в клітинку.Моя сестра середніх років.